Różowe lata siedemdziesiąte 4: Prank Day (21)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 21: Prank Day

(That '70s Show: Prank Day)

serial komediowy USA 2001-2002   od 12 lat
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Kelso ma dla wszystkich prezenty. Wkrótce okazuje się, że to kolejny kawał. Dziewczyny zapraszają Leo na swój wieczór. Ofiarą zemsty przygotowanej dla Kelso przypadkowo pada Red.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Kelso ma dla wszystkich prezenty. Wkrótce okazuje się, że to kolejny kawał. Dziewczyny zapraszają Leo na swój wieczór. Ofiarą zemsty przygotowanej dla Kelso przypadkowo pada Red, który również szykuje się do odwetu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)