Różowe lata siedemdziesiąte 4: Love Wisconsin Style (27)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 27: Love Wisconsin Style

(That '70s Show: Love Wisconsin Style)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Jackie znajduje sposób na pogodzenie się z Kelso. Eric przyłapuje Donnę na piciu. Dziewczyna chce wrócić doniego, lecz Eric unosi się honorem. Donna postanawia przenieść się do Kaliforni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Jackie znajduje sposób na pogodzenie się z Kelso. Eric przyłapuje Donnę na piciu w biały dzień z powodu Caseya, który publicznie z nią zrywa. Dziewczyna chce wrócić do Erica, lecz ten unosi się honorem. Donna postanawia przenieść się do Kaliforni, a Kelso zgadza się ją odwieźć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)