Różowe lata siedemdziesiąte 4: Leo Loves Kitty (18)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 18: Leo Loves Kitty

(That '70s Show: Leo Loves Kitty)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Właściciel centrum handlowego proponuje Kelso pracę modela. Jackie jest zazdrosna i chce by Michael zrezygnował z szansy. Fez prosi Hyde'a o lekcję jazdy samochodem. Leo trafia do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 stycznia
za 7 dni
6:25 TNT
czwartek, 25 stycznia
za 8 dni
5:35 TNT

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Właściciel centrum handlowego proponuje Kelso pracę modela. Jackie, która sama marzyła o takiej karierze, jest zazdrosna i chce by Michael zrezygnował ze swojej szansy. Fez prosi Hyde'a o lekcję jazdy samochodem. Na skutek jego nauki Leo trafia do szpitala. Jest bardzo zadowolony z opieki, jaką otacza go Kitty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także