Różowe lata siedemdziesiąte 4: Kelso's Career (17)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 17: Kelso's Career

(That '70s Show: Kelso's Career)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Z okazji Walentynek Fez ma dla Rhondy pudełko czekoladek. Z trudem powstrzymuje się przed ich zjedzeniem. Jackie chce, by Kelso zarobił na prezent. Donna jest zafascynowana bratem Kelso.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 23 stycznia
za 6 dni
6:50 TNT
środa, 24 stycznia
za 7 dni
6:00 TNT

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Z okazji Walentynek Fez ma dla Rhondy duże pudełko czekoladek, lecz z trudem powstrzymuje się przed zjedzeniem ich samemu. Jackie chce by Kelso zarobił pieniądze na prezent. Eric podpowiada mu, że klinika w Madison płaci dawcom nasienia. Donna jest zafascynowana bratem Kelso, Casey'em. Eric i Kitty są w szoku, gdy Red mówi synowi że go kocha.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także