Różowe lata siedemdziesiąte 4: Hyde's Birthday (23)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 23: Hyde's Birthday

(That '70s Show: Hyde's Birthday)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Red obraża Hyde'a. Kitty postanawia wynagrodzić chłopakowi tę przykrość i urządzić mu imprezę z okazji osiemnastych urodzin. Steven nie chce świętować końca swej młodości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Red obraża Hyde'a. Kitty postanawia wynagrodzić chłopakowi tę przykrość i urządzić mu imprezę z okazji osiemnastych urodzin. Steven usiłuje dać jej do zrozumienia, że nie chce świętować końca swej młodości. Przyjaciele wymyślają wyjątkowy prezent dla Hyde'a.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)