Różowe lata siedemdziesiąte 4: Donna Dates a Kelso (16)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 16: Donna Dates a Kelso

(That '70s Show: Donna Dates a Kelso)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Eric zostaje ogłoszony jednym z najlepszych graczy Vikingów. Liczy na powodzenie i proponuje Donnie, by zaczęli spotykać się z kimś innym. Jackie umawia więc Donnę z bratem Michaela.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

W szkolnej gazetce Eric zostaje ogłoszony jednym z najlepszych graczy Vikingów. Chłopak wyobraża sobie, że przyniesie mu to powodzenie i mówi Donnie, by zaczęli spotykać się z kimś innym. Jackie umawia więc Donnę z bratem Michaela. Fez jest zaintrygowany, co Rhonda ma mu do powiedzenia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)