Różowe lata siedemdziesiąte 4: Class Picture (20)

Różowe lata siedemdziesiąte

sezon 4 odc. 20: Class Picture

(That '70s Show: Class Picture)

serial komediowy USA 2001-2002
Występują:Mila Kunis, Danny Masterson, Laura Prepon, Wilmer Valderrama
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Podczas robienia zdjęć do szkolnego rocznika Kelso i Jackie mają odmienne zdanie na temat właściwej pozy. Kelso jest niezadowolony, że jest jedynym, który nie widział Donny nago.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak w czwartym sezonie ich związek rozpada się. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Podczas robienia zdjęć do szkolnego rocznika Kelso i Jackie mają odmienne zdanie na temat właściwej pozy. Sugestia Erica wywołuje falę wspomnień z dzieciństwa. Kelso jest niezadowolony, że jest jedynym, który nie widział Donny nago.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)