Różowe lata 70.: Co mogę zrobić? (18)

Różowe lata 70.: Co mogę zrobić? (18)

(That '70s Show: Hey, Hey What Can I Do)

serial komediowy USA 2002   od 12 lat
Występują:Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson
Reżyseria:David Trainer
W skrócie:Eric i Hyde zostają zwolnieni z pracy. Red grozi: jeśli Eric nie porzuci zamiaru poślubienia Donny, przestanie opłacać jego szkołę. Hyde zostaje kucharzem, a Kelso chce być policjantem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta seria losów paczki przyjaciół z Point Place w stanie Wisconsin, która spotyka się w piwnicy Formanów, gdzie palą trawkę, popijają piwo i odbywają niezapomniane rozmowy. Na czele grupy stoi Eric Forman (Topher Grace) stale usiłujący wyrwać spod troskliwej opieki swej matki, Kitty (Debra Jo Rupp), z powodu której ojciec, Red (Kurtwood Smith), uważa go za zupełnego nieudacznika. Jego dziewczyną jest mieszkająca w sąsiedztwie Donna Pinciotti (Laura Prepon), jednak związek przechodzi trudne chwile. Do paczki należą również przystojny, choć niezbyt inteligentny (Michael Kelso) i jego dziewczyna Jackie Burkhart (Mila Kunis), miłośnik spiskowej teorii dziejów, wyluzowany Steven Hyde (Danny Masterson) oraz zafascynowany amerykańską kulturą uczeń z wymiany, Fez (Wilmer Valderrama).

W tym odcinku

Eric i Hyde zostają zwolnieni z pracy. Kelso dostaje mandat. Red grozi, że jeśli Eric nie porzuci zamiaru poślubienia Donny, przestanie opłacać jego szkołę. Hyde dostaje pracę jako kucharz, a Kelso postanawia zostać policjantem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także