Rozmowy w toku: Mam dziecko z księdzem

Rozmowy w toku

Mam dziecko z księdzem

talk-show   od 12 lat
W skrócie:Gośćmi programu są kobiety, które mają dzieci z księżmi. Opowiadają o życiu z piętnem osoby, która uwiodła kapłana. O wychowywaniu dziecka mężczyzny, który nie może dzielić z nimi życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ewa Drzyzga zaprasza do studia dwie strony konfliktu. Wraz z publicznością i ekspertami zadaje pytania, aby poznać obie wersje zdarzeń. Każda osoba z widowni może wygłosić swoje zdanie, dopytać zaproszonych, by na końcu podjąć decyzję: kto ma rację i jak powinien postąpić bohater? Wypowiadają się także zaproszeni eksperci. Prezentowane historie ilustrowane są materiałami filmowymi. Niektóre odcinki nagrywane są w terenie. Pierwszy taki eksperyment został zrealizowany w Chicago. Stąd pomysł na kolejne wyjazdy - po całej Polsce. Scenografię zaprojektowano tak, by można łatwo jej elementy demontować i transportować.

Bohaterkami wydania są kobiety, które mają dzieci z księżmi. Opowiedzą, jak to jest żyć z piętnem osoby, która uwiodła kapłana. Zdradzą także, jak to jest samotnie wychowywać dziecko mężczyzny, który nie może dzielić z nimi życia.

Twórcy (pokaż wszystkich)