Rozmowy w toku: Biję swoje dziecko

Rozmowy w toku

Biję swoje dziecko

talk-show   od 12 lat
W skrócie:Rozmowy z kobietami, które stosują przemoc wobec swoich dzieci lub same były ofiarami swoich matek. Agata przyznaje się do bicia córki. Matka Judyty w furii biła ją różnymi przedmiotami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca rozmawia ze swoimi gośćmi i publicznością o rodzinie, pracy, miłości, zdrowiu czy parapsychologii. Podpowiada jak np. wyjść z kryzysu małżeńskiego, czy zażegnać konflikt między rodzicami a dziećmi. W kolejnych wydaniach pojawiały się także osoby z nietypowymi problemami m.in. zakupoholicy czy kobiety obdarzone bujnym biustem. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia. Ponadto w każdym odcinku na widowni zasiadają eksperci z różnych dziedzin, najczęściej psychologowie i seksuolodzy, którzy analizują trudne sytuacje i udzielają porad bohaterom programu. W ciągu dziesięciu lat istnienia "Rozmów w toku" na antenie widzowie poznali historie ponad 15 tysięcy osób. Wśród zaproszonych znalazły się m.in. Waris Dirie - obrzezana Somalijka, autorka książki "Kwiat pustyni" oraz Isabelle Caro, twarz francuskiej kampanii przeciwko modelkom anorektyczkom.

Ewa Drzyzga rozmawia z kobietami, które stosują przemoc wobec swoich dzieci lub same przed laty były ofiarami swoich matek. Agata przyznaje się do bicia swojej siedmioletniej córki. Judyta wyznaje, że gdy była dzieckiem, jej matka wpadała w furię i biła ją różnymi przedmiotami - deską do krojenia, sznurem od żelazka itp. Żeby sprawa się nie wydała groziła dzieciom, że obleje je kwasem.

Twórcy (pokaż wszystkich)