Rozbitkowie (8)

Rozbitkowie (8)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/Niemcy 1999   od 12 lat
Występują:C. Thomas Howell, Carol Alt, Chris William Martin, Fabiana Udenio
Reżyseria:Milan Cheylov, Holly Dale
W skrócie:Will ma przejść rytuał inicjacji. On i chłopiec z plemienia zostają przez wodza wysłani do lasu. Talbott dostaje wysokiej gorączki i wkrótce umiera. Pochowany w katakumbach, wraca do życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Will ma przejść rytuał inicjacji, aby z chłopca stać się mężczyzną. On i drugi chłopiec z plemienia zostają przez wodza wysłani do lasu. Tymczasem Talbott dostaje bardzo wysokiej gorączki i wkrótce umiera. Zostaje pochowany w katakumbach, ale niespodziewanie wraca do życia. Wszyscy uznają to za cud. Okazuje się, że pozorna śmierć Talbotta została wywołana przez napój, który podała mężczyźnie Prudencja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także