x
Rozbitkowie (6)

Rozbitkowie (6)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/Niemcy 1999   od 12 lat
Występują:C. Thomas Howell, Carol Alt, Chris William Martin, Fabiana Udenio
Reżyseria:Milan Cheylov, Holly Dale
W skrócie:Pierwszy Starszy postanawia, że w zamian za śmierć trzech wojowników z plemienia Dzikich przekaże Poganom Kennedy'ego, Talbotta i Jimmy'ego. Mężczyźni uciekają, ale zostają schwytani.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Pierwszy Starszy postanawia, że w zamian za śmierć trzech wojowników z plemienia Dzikich, przekaże Poganom Kennedy'ego, Talbotta i Jimmy'ego. Mężczyźni decydują się na ucieczkę, ale zostają wkrótce schwytani. Tymczasem Will postanawia przystosować się do nowej sytuacji, uczestnicząc w życiu plemienia jak jego pełnoprawny członek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także