x
Rozbitkowie (22)

Rozbitkowie (22)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/Niemcy 1999
Występują:C. Thomas Howell, Carol Alt, Chris William Martin, Fabiana Udenio
Reżyseria:Milan Cheylov, Holly Dale
W skrócie:Karen, Jimmy i Kennedy próbują odlecieć samolotem. Aby uruchomić maszynę, potrzebny jest kluczyk, który został przy ciele pilota. Karen i Jimmy wracają do dżungli, ale zauważają, że zwłoki zniknęły.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Karen, Jimmy i Kennedy próbują odlecieć samolotem. Aby uruchomić maszynę, potrzebny jest kluczyk, który został przy ciele pilota. Karen i Jimmy wracają do dżungli, ale zauważają, że zwłoki zniknęły. Następnego dnia rozbitkowie muszą zdecydować, kto poleci samolotem, gdyż jest w nim miejsce tylko dla dwóch osób. Kennedy strzela do Jimmy'ego. Falconerowi udaje się schwytać dziewczynkę z lasu. Malakai i Baalam chcą ją ukamienować. Oskarżają Starszego Cole'a o naruszenie ich praw. Część Wybrańców staje w obronie swojego przywódcy. Starszy Cole nie pozwala jednak na rozlew krwi. Sam poddaje się pod sąd Baalama, który publicznie wymienia wszystkie grzechy Cole'a. Starszy przyznaje się do wszystkiego. Nagle pojawia się w wiosce Kennedy. Przynosi Biblię - Zapomniane Słowa. Karen wzywa pomoc przez radio.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także