x
Rozbitkowie (16)

Rozbitkowie (16)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/Niemcy 1999   od 12 lat
Występują:C. Thomas Howell, Carol Alt, Chris William Martin, Fabiana Udenio
Reżyseria:Milan Cheylov, Holly Dale
W skrócie:Jimmy, Karen, Kennedy i Talbott wydostają się z podziemnej rzeki.Talbott obawia się, że osada Wybrańców oraz plemię Pogan zostanie zniszczone. Rozbitkowie zostają zaatakowani przez Indian.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Jimmy, Karen, Kennedy i Talbott wydostają się z podziemnej rzeki. Na brzegu znajdują łódź motorową. Jej właściciel udziela im pomocy. Talbott obawia się, że osada Wybrańców oraz plemię Pogan zostanie zniszczone. Rozbitkowie zostają zaatakowani przez Indian. Talbott zostaje ciężko ranny. Nadlatuje helikopter i członkowie jego załogi ratują Willa i Pię. Rozbitkowie zostają przewiezieni do miasteczka. Talbott trafia do szpitala. W telewizji ukazuje się reportaż o Wybrańcach. Karen i Jimmy dowiadują się, że wioska została opuszczona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także