x
Rozbitkowie (11)

Rozbitkowie (11)

(Peter Benchley's Amazon)

serial przygodowy Kanada/Niemcy 1999   od 12 lat
Występują:C. Thomas Howell, Carol Alt, Chris William Martin, Fabiana Udenio
Reżyseria:Milan Cheylov, Holly Dale
W skrócie:Wybrańcy traktują Willa jak proroka, mając nadzieję, że przypomni im zapomniane słowa, czyli Biblię. W pobliże obozu wracają 'oczy' - to jaguar, który poluje na ludzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 5 czerwca
pojutrze
17:00 Tele 5 (powtórka)

Opis

Samolot pasażerski lecący do Rio de Janeiro ulega poważnej awarii nad dżunglą amazońską. Podczas awaryjnego lądowania maszyna rozbija się w sercu tropikalnego lasu. Ze stu jedenastu pasażerów katastrofę przeżywa sześć osób. Ekipa ratowników wkrótce przybywa na miejsce. Jednak niesprzyjające warunki utrudniają akcję ratunkową. Władze uznają wszystkich pasażerów za zmarłych i wycofują ekipę z dżungli. W tym czasie sześciu rozbitków odnajduje się w pełnym niebezpieczeństw lesie. Katastrofę przeżyli dr Alex Kennedy - kardiochirurg, Pia Clark - słynna śpiewaczka operowa, Andrew Talbott - nauczyciel akademicki, Jimmy Stack - zwycięzca znanego teleturnieju, Will Bauer - nastolatek, lecący na spotkanie z rodzicami misjonarzami i Karen Oldham - stewardesa, jedyny ocalały członek załogi. Rozbitkowie muszą sami stawić czoło ekstremalnym warunkom, jeśli chcą przeżyć kolejne dni, tak tragicznie rozpoczętej podróży.

W tym odcinku

Wybrańcy traktują Willa jak proroka, mając nadzieję, że przypomni im zapomniane słowa, czyli Biblię. Chłopak ma za złe pozostałym rozbitkom, że wciągnęli go w tę kłopotliwą sytuację. Wśród Indian czuł się jak w rodzinie. Poza tym zakochał się w tamtejszej dziewczynie. W pobliże obozu wracają "oczy" - to jaguar, który poluje na ludzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także