x
Romulus: Populos (4)

Romulus: Populos (4)

serial historyczny Włochy/Wielka Brytania 2020   od 16 lat
Występują:Andrea Arcangeli, Marianna Fontana, Francesco Napoli, Francesco Di Napoli
Reżyseria:Michele Alhaique
W skrócie:Jemos i Wiros ukrywają się przed żołnierzami Alby. Zagłębiają się w las, pragnąc dotrzeć do miasta Gabie. Jemosa prześladuje tajemniczy głos. Ma też halucynacje. Rany Numitora okazują się poważne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

VIII p.n.e. Opowieść o Romulusie i jego bracie bliźniaku, Remusie, oczami Iemosa (Andrea Arcangeli), Wirosa (Francesco Di Napoli) oraz młodej westalki Ilii (Marianna Fontana). Bohaterowie są naznaczeni zarówno samotnością, przemocą, jak i śmiercią. Postanawiają jednak aktywnie kształtować swoje przeznaczenie, walcząc z losem i brutalnym światem, w jakim przyszło im żyć. Nad powstawaniem nowego społeczeństwa sprawuje pieczę opiekuńcza postać kobieca. Zaskakująca i niepowtarzalna opowieść o pochodzeniu Rzymu.

W tym odcinku

Jemos i Wiros ukrywają się przed żołnierzami Alby. Zagłębiają się w las, pragnąc dotrzeć do miasta Gabie. Jemosa prześladuje tajemniczy głos. Doświadcza też halucynacji. Rany Numitora okazują się na tyle poważne, że mężczyzna może umrzeć. Wciąż jednak chce walczyć o prawo wnuków do tronu. Silwia przekazuje radzie jego słowa i prosi o przeciwstawienie się Amuliuszowi.

Występują (pokaż wszystkich)