Rolnicy. Podlasie (3)
Reżyseria: | Marek Jagielski, Mariusz Wojaczek |
---|---|
W skrócie: | Jarek i Agnieszka ze wsi Bronowo zajmują się hodowlą bydła oraz koni sokólskich - podlaskiej rasy pociągowej. Twórcy serii rejestrują pierwsze lonżowanie i dosiadanie młodej klaczy. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Kolejna seria programu poświęconego życiu i pracy współczesnego rolnika. Bohaterowie pierwszego sezonu, Gienek i Andrzej z Plutycz, Tomek i Monika z Pokaniewa, Emilka z Laszek, Michał i Natalia z Haciek oraz nowi uczestnicy przygotowują plan na kolejny rok walki o lepszą hodowlę i plony. Emilia, której kozy dają pyszne mleko, rozważa założenie serowni. Tomek i Monika chcą profesjonalnie przeprowadzić aukcję krów i w ramach przygotowań tworzą stronę internetową. Problem w tym, że zostaje ona odwołana przez koronawirusa. Gienek i Andrzej mechanizują gospodarkę i wchodzą w posiadanie agregatu talerzowego. Gienio ma mały problem, ponieważ ktoś pokusił się na jego starą lodówkę, która służyła mu i za stół, i za ławkę. Andrzej snuje marzenia o wizycie u Emilki, bo wszystkim przypadła do gustu młoda sołtys z Laszek. W Haćkach Michał i jego ojciec skarżą się na bezśnieżną zimę i obawiają się suszy. Rolników z Podlasia czeka rok pełen wyzwań.
W tym odcinku
Nowi uczestnicy programu, Jarek i Agnieszka ze wsi Bronowo, zajmują się hodowlą bydła i koni sokólskich, podlaskiej rasy pociągowej. Twórcy serii rejestrują pierwsze lonżowanie i dosiadanie młodej klaczy. Tymczasem w Pokaniewie Monika i Tomek zmagają się z problemem, który może przeszkodzić w planowanej aukcji krów. Przez epidemię koronawirusa zmuszeni są ją odwołać. Gienio i Andrzej z Plutycz targują się o cenę nawozów. Dostawa przyjeżdża do ich gospodarstwa, niestety występują nieoczekiwane problemy.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Marek Jagielski reżyseria
-
Mariusz Wojaczek reżyseria
Zobacz także
- Rolnicy. Podlasie (6) - serial dokumentalny - dziś, 5 lipca 7:10
- Rolnicy. Podlasie (7) - serial dokumentalny - dziś, 5 lipca 8:00
- Rolnicy. Podlasie (7) - serial dokumentalny - dziś, 5 lipca 13:00
- Rolnicy. Podlasie (8) - serial dokumentalny - dziś, 5 lipca 14:00
- Rolnicy. Podlasie (9) - serial dokumentalny - dziś, 5 lipca 15:00
- Rolnicy. Podlasie (38) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 lipca 1:00
- Rolnicy. Podlasie (39) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 lipca 2:00
- Rolnicy. Podlasie (40) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 lipca 3:00
- Rolnicy. Podlasie (41) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 5 na 6 lipca 4:00
- Rolnicy. Podlasie (8) - serial dokumentalny - niedziela, 6 lipca 7:10