Rodzinny interes: Zakazany taniec (46)

Rodzinny interes: Zakazany taniec (46)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Eugeniusz Pankov
W skrócie:Do salonu przychodzi Jagoda, 21-latka, która przygotowuje się do pierwszego w życiu występu w zawodach sportowo- tanecznych. Ela i Jola dowiadują się, że dziewczyna ukrywa pasję przed babcią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

21-letnia Jagoda przygotowuje się do pierwszego w życiu występu w zawodach sportowo- tanecznych. Ela i Jola dowiadują się, że ukrywa pasję przed babcią. Kiedy dziewczyna ulega wypadkowi, pojawia się szansa, by wydobyć od niej prawdę. Mirella postanawia pójść za głosem serca. Z kolei pan Bronek coraz bardziej interesuje się matką Dawida.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)