Rodzinny interes: Zacząć od nowa (49)

Rodzinny interes: Zacząć od nowa (49)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Klaudia włącza się w zbiórkę pieniędzy na terapię odwykową dla narkomanki. Jednak po jakimś czasie zaczyna podejrzewać, że zbiórka nie jest uczciwa. Bronek jest przygnębiony po zawodzie miłosnym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Klaudia włącza się w charytatywną zbiórkę pieniędzy na terapię odwykową dla młodej narkomanki. Jednak po jakimś czasie zaczyna podejrzewać, że zbiórka nie jest uczciwa. Bronek jest przygnębiony po zawodzie miłosnym z Justyną. Dla odzyskania równowagi postanawia zapisać się na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Bardzo angażuje się w zajęcia i poznaje nowego kolegę, Jurka. Tymczasem Dawid czuje się coraz bardziej zniechęcony wobec przyjaciela. Jola pośredniczy w "negocjacjach" między Wojtkiem a ciotką Jadwigą.

Występują (pokaż wszystkich)