Rodzinny interes: Ucieczka kochanków (41)

Rodzinny interes: Ucieczka kochanków (41)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:Wojtek postanawia odwiedzić po latach dom dziecka. Ma nadzieję, że zdobędzie informacje na temat ciotki Jadwigi. Filip i Tamara są zakochani. Zaborcza matka dziewczyny nie akceptuje ich związku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Wojtek postanawia odwiedzić dom dziecka, w którym przeżył trudne lata dzieciństwa. Ma nadzieję, że zdobędzie informacje na temat ciotki Jadwigi. Filip i Tamara są parą zakochanych. Zaborcza matka dziewczyny, Agata, nie akceptuje ich związku. Zakochani postanawiają wspólną ucieczkę. Jednak psuje im się samochód, przez co trafiają do warsztatu "Majewski i Wrzosek". Odnajduje ich tam Agata. Tamara i Filip spróbują jeszcze raz ją przekonać, by zaakceptowała ich związek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także