Rodzinny interes: Opętana (48)

Rodzinny interes: Opętana (48)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:W warsztacie pojawiają się właściciele identycznych samochodów. Mężczyźni są bliscy wywołania bójki. Edyta zauważa, że jej córka Nadia dziwnie się zachowuje. W szkole dziewczyna dostaje ataku szału.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

W warsztacie pojawiają się właściciele niemal identycznych samochodów. Na dodatek mężczyźni chcą się pobić. Edyta zauważa, że jej córka Nadia dziwnie się zachowuje. Dziewczyna twierdzi, że jest przemęczona i odczuwa chandrę, ale kiedy w szkole dostaje ataku szału i wybija krzesłem okno, jej matka decyduje się wezwać znalezionego w internecie egzorcystę. Pan Bronek wybiera się na randkę z Justyną, matką Dawida. Młody mechanik może nie być z tego powodu zadowolony. W mieszkaniu Bronka pojawia się niespodziewany gość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)