Rodzinny interes: Irokez (40)

Rodzinny interes: Irokez (40)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Hanna Bielska
W skrócie:W warsztacie samochodowym pojawia się mistrz wodnej Formuły 1, Bartek Marszałek. Barbara podrywa mechanika Bronka. Dawid i znany sportowiec namawiają mężczyznę, by zdecydował się na randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

W warsztacie samochodowym pojawia się znany sportowiec, mistrz wodnej Formuły 1, Bartek Marszałek. Tymczasem mechanika Bronka nieoczekiwanie dla niego podrywa Barbara. Dawid i Bartek Marszałek namawiają mężczyznę, by zdecydował się na randkę. Dariusz Witter proponuje Ryszardowi Wrzoskowi rozwiązanie sprawy współpracy z gangsterami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)