Rodzinny interes: Ferie rodzinne (37)

Rodzinny interes: Ferie rodzinne (37)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Do Eli przychodzi Gośka, kobieta, która zna dużo szczegółów z jej życia. Fryzjerka zaczyna się niepokoić. Z kolei do warsztatu trafia rodzina, której samochód popsuł się w drodze na narty do Austrii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Do Eli przychodzi Małgośka, kobieta, która zna zadziwiająco dużo szczegółów z jej życia. Fryzjerka zaczyna się niepokoić. Z kolei do warsztatu "Majewski i Wrzosek" trafia pewna rodzina, której samochód popsuł się w drodze na narty do Austrii. Szybko okazuje się, że ktoś mógł celowo uszkodzić auto. Podejrzenie pada na bliską rodzinę. Tymczasem Jola odkrywa sekret ciotki Jadwigi.

Występują (pokaż wszystkich)