x

Rodzinny interes 6: Prezent (261)

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Ewa Podgórska
W skrócie:Natalia przeprowadza się do mieszkania, które dostała od wuja w ramach prezentu. Jej szczęście pryska jak bańka mydlana, gdy ktoś maluje na drzwiach napis 'Świnie'. Dziewczyna chce ustalić winowajców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o perypetiach pracowników i właścicieli dwóch zaprzyjaźnionych firm - salonu fryzjerskiego Bella Ella oraz warsztatu samochodowego Majewski i Wrzosek. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Dariusz Witter (Dariusz Kordek) próbują zadbać o dobre relacje ze względu na córeczkę. Jednak niespodziewanie do Polski wraca Jo (Monika Ekiert). Viola (Magdalena Modra-Krupska) pochyla się nad losem zaniedbanych zwierząt. Wojtek swoimi działaniami na rzecz domu dziecka wzbudza szacunek lokalnej społeczności i zdobywa nominację do tytułu Bohatera Miasteczka. Jadwiga (Teresa Gałczyńska) rozwija swoją działalność. W jej życiu prywatnym również wiele się dzieje. Nowe przygody czekają również Dawida (Patryk Janas), pana Bronka (Roman Szczeblrewski), Jolę (Marta Zgutczyńska), Bożenę (Marta Klubowicz) i Maksa (Aleksander Dubrowski).

W tym odcinku

Dwudziestoletnia Natalia przeprowadza się do mieszkania, które dostała od wujka w ramach prezentu. Jej szczęście pryska jak bańka mydlana, kiedy ktoś maluje na drzwiach lokalu obelżywy napis "Świnie". Dziewczyna wraz ze swoim chłopakiem Frankiem chce ustalić winowajców, ale wśród sąsiadów i członków jej rodziny panuje zmowa milczenia. Wkrótce wandale znowu dają o sobie znać. Jadwiga pomaga Natalii rozwiązać tę niepokojącą zagadkę. Używa niekonwencjonalnych metod. Oskar dochodzi do siebie po rozstaniu z Alicją. Rozmowy z Almą sprawiają, że zaczyna rozważać pewien poważny krok.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także