Rodzinny interes 5: Życie za życie (230)

Rodzinny interes 5: Życie za życie (230)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Tymon Wyciszkiewicz
W skrócie:Do warsztatu przychodzi Hanna, która wzbudza zainteresowanie Dawida. Mechanik umawia się z nią na spacer. Ich relacja się zacieśnia. Max nadal przebywa w areszcie. Mirella z trudem znosi tę sytuację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Do warsztatu przychodzi atrakcyjna i przebojowa Hanna, która wzbudza zainteresowanie Dawida. Okazuje się, że przyjechała do miasta na krótki czas. Mechanik umawia się z nią na spacer. Ich relacja się zacieśnia. Max nadal przebywa w areszcie. Mirella z trudem znosi tę sytuację. Kiedy mężczyzna wychodzi na wolność, przyrzeka jej, że kończy z podejrzanymi interesami. Deklaruje, że jak tylko dopnie jedną sprawę, oboje wyjadą i rozpoczną nowy rozdział w życiu. Niestety, nie wszystko idzie zgodzie z planem. Jola i Wojtek próbują zażegnać kryzys - wszystko zmierza w dobrą stronę, aż odbudowane szczęście rujnuje pojawienie się niespodziewanego gościa.

Zobacz także