Rodzinny interes 5: Zwyczajna rodzina (215)

Rodzinny interes 5: Zwyczajna rodzina (215)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Aleksandra Panisko
W skrócie:Teresa Kowalczyk przychodzi do salonu z bliźniętami Zosią i Bartkiem. Ela spostrzega, że dzieci zachowują się nietypowo. Zaczyna podejrzewać, że w rodzinie Kowalczyków dochodzi do aktów przemocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Teresa Kowalczyk przychodzi do salonu z bliźniętami Zosią i Bartkiem. Ela spostrzega, że dzieci zachowują się nietypowo. Nazajutrz fryzjerka udaje się na spacer do parku z Mają. Tam spotyka klientkę i wikła się w kłótnię z jej nieuprzejmym ojcem. Zaczyna podejrzewać, że w rodzinie Kowalczyków dochodzi do aktów przemocy. Postanawia zaufać intuicji i zbadać sprawę. Jola cieszy się, że Wojtek na jej prośbę zrezygnował z kariery w modelingu. Próbuje dać wyraz swojej wdzięczności i przygotowuje dla niego erotyczną niespodziankę. Niestety, nic nie idzie po jej myśli...