Rodzinny interes 5: Zimny drań (209)

Rodzinny interes 5: Zimny drań (209)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Ewa Podgórska
W skrócie:Po urodzeniu dziecka Anita przestała dbać o urodę. Ela proponuje jej zabieg w salonie. Mimo metamorfozy klientka nie budzi w partnerze namiętności. Jadwiga poleca jej niekonwencjonalne metody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Po urodzeniu dziecka Anita przestała dbać o urodę. Ela proponuje jej zabieg w salonie, a Jadwiga postanawia wprowadzić powiew świeżości do życia łóżkowego kobiety i jej męża, Mariusza. Mimo atrakcyjnego wyglądu Anicie nie udaje się wzbudzić w partnerze namiętności. Zdesperowana, daje się namówić Jadwidze na zastosowanie niekonwencjonalnych metod. Viola chce, by Borys znalazł zatrudnienie. Wkrótce mężczyzna podejmuje pracę, która jednak nie spełnia jego oczekiwań. Tymczasem Viola i Wiktor przypadkowo się spotykają.

Twórcy (pokaż wszystkich)