Rodzinny interes 5: Poza prawem (211)

Rodzinny interes 5: Poza prawem (211)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Jakub Zańczak
W skrócie:Jedną z klientek salonu Bella Ella jest młoda Romka w ciąży. Na jej widok inna kobieta oświadcza, że nigdy więcej nie skorzysta z usług zakładu. Fryzjerki są zniesmaczone tym zachowaniem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Jedną z klientek salonu Bella Ella jest młoda Romka w ciąży. Na jej widok inna kobieta oświadcza, że nigdy więcej nie skorzysta z usług zakładu. Fryzjerki są zniesmaczone tym zachowaniem. Olga zwierza się im, że mieszka z mężem Robertem i szwagrem i, choć wiodą zwyczajne życie, spotyka ich wiele nieprzyjemności. Ela zaczyna czuć sympatię do kobiety. Okazuje się, że jej bliscy pracują na czarno, a pracodawca w ogóle ich nie szanuje. Wkrótce szwagier Olgi umiera. Szef zmusza Roberta, by ukrył ciało. Zwłoki przypadkowo odkrywa Ela. Do rozwiązania okrutnej zagadki przyczyniają się mechanicy z warsztatu Wojtka. Oskar przygotowuje wielką niespodziankę dla Alicji. Plan wymaga wzięcia urlopu.

Twórcy (pokaż wszystkich)