Rodzinny interes 5: Niezapomniana noc (210)

Rodzinny interes 5: Niezapomniana noc (210)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Jakub Zańczak
W skrócie:Tadeusz Bugajski pozywa Jadwigę za zmarnowanie życia. Właścicielka Ambasady Miłości zapoznała go z Ireną, która sfilmowała ich pożycie intymne i zagroziła umieszczeniem nagrania w sieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Nauczyciel Tadeusz Bugajski pozywa Jadwigę za zmarnowanie życia. Właścicielka Ambasady Miłości zapoznała go z Ireną, która sfilmowała ich pożycie intymne i zagroziła umieszczeniem nagrania w sieci. Tadeusz nie uległ szantażowi, lecz w rezultacie stracił reputację, pracę i prawo do spotkań z ośmioletnią córką. Tadeusz oczekuje od Jadwigi wypłaty pół miliona złotych odszkodowania. Zdesperowana kobieta próbuje zniwelować szkody, które spowodowała, doprowadzając do spotkania Tadeusza i Ireny. Próbuje odnaleźć intrygantkę, lecz ta znikła bez śladu. Ela poznaje Tadeusza Bugajskiego i między nimi nawiązuje się nić porozumienia. Jadwiga próbuje uprosić Elę, by pomogła jej rozwiązać sprawę pozwu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także