Rodzinny interes 5: Miłość i pożądanie (205)

Rodzinny interes 5: Miłość i pożądanie (205)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Ewa Podgórska
W skrócie:Dariusz nie może znaleźć chętnego na luksusowe auto. Jeden klient rozważa zakup, ale stawia warunki związane z Violą. Ela jest przestraszona, kiedy jej córeczka nocą dostaje gorączki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Marta, sympatyczna i piękna klientka salonu, wyznaje fryzjerkom, że jej pożycie małżeńskie nie jest satysfakcjonujące. Zwierza się, że partner nie okazuje jej zainteresowania. Jadwiga jest przekonana, że mężczyzna zdradza Martę. Kobieta postanawia przekonać się, ile w tym prawdy. Dariusz nie może znaleźć chętnego na drogie, luksusowe auto. Jeden klient rozważa zakup, ale stawia warunki związane z Violą. Ela jest przestraszona, kiedy jej córeczka nocą dostaje wysokiej gorączki, wymiotuje i nie ma apetytu. Dzwoni do Dariusza, który czym prędzej przyjeżdża do niej z pediatrą. Mężczyzna zostaje u niej na noc, by wesprzeć ją w opiece nad dzieckiem.

Twórcy (pokaż wszystkich)