Rodzinny interes 5: Imprezowiczka bez pamięci (194)

Rodzinny interes 5: Imprezowiczka bez pamięci (194)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Tymon Wyciszkiewicz
W skrócie:Zmagająca się z amnezją Dominika odwiedza warsztat. Pamięta jedynie, że poprzedniego dnia odbierała stąd auto. Na jej ciele są ślady pobicia. Dawid i Ela ustalają, że jej znajomi zniknęli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Zmagająca się z amnezją Dominika odwiedza warsztat, ponieważ jedyne, co pamięta, to to, że poprzedniego dnia odbierała auto po naprawie. Dziewczyna nie ma pojęcia, co się wydarzyło, dlaczego na jej ciele są ślady pobicia, a nawet - gdzie mieszka. Dawid i Ela nie chcą zostawiać jej z tym problemem. Udaje im się ustalić ważne fakty z dramatycznego wieczoru. Odkrywają, że Dominika bawiła się z parą znajomych, którzy zniknęli bez śladu. Trop prowadzi do niejakiego Krystiana, który nie potrafi zapanować nad agresją. Wkrótce Ela orientuje się, że jej i Dawidowi może grozić niebezpieczeństwo. Jadwiga postanawia pomóc Oskarowi pozbierać się po zawodzie miłosnym. Oskar nie ma nic przeciwko, jednak liczne kobiety, z którymi spotyka się z polecenia ciotki Wojtka, już wkrótce dowiadują się o swoim istnieniu... Tymczasem barber spotyka przemiłą Alicję, która naprawdę wzbudza jego zainteresowanie. Niestety na ich drodze stają nieprzewidziane przeszkody.

Zobacz także