Rodzinny interes 5: Cukierenka szczęścia (208)

Rodzinny interes 5: Cukierenka szczęścia (208)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Tymon Wyciszkiewicz
W skrócie:Zaprzyjaźnione starsze panie, Pola i Tola, prowadzą razem cukiernię, w której często bywają fryzjerki. Tym razem to seniorki odwiedzają salon i dzielą się z Elą i Jolą przykrą wiadomością.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Zaprzyjaźnione starsze panie, Pola i Tola, prowadzą razem cukiernię, w której często bywają fryzjerki. Tym razem to seniorki odwiedzają salon i dzielą się z Elą i Jolą przykrą wiadomością - muszą zamknąć biznes. Chociaż trudno im się tym pogodzić, organizują przyjęcie pożegnalne. Przychodzi im do głowy, by sprzedawać słodkości z narkotykami. Jednak nic nie idzie po ich myśli, gdyż plany zakłóca pojawienie się przyszłego Kuby, wnuka Poli, a także kontrola sanepidu. Mirella, lekceważąc ostrzeżenia Dawida, coraz bardziej zakochuje się w Maksie.