Rodzinny interes 5: Aniołek (216)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Teresa Gałczyńska, Patryk Janas, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura
Reżyseria:Aleksandra Panisko
W skrócie:Dawid zauważa, że na ulicy błąka się zagubiony chłopiec. Odprowadza dziecko do domu. Ojciec malca zarzuca mechanikowi złe intencje. Oskarżony o pedofilię i próbę kradzieży Dawid trafia w ręce policji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które razem prowadzą zakład fryzjerski. Z kolei Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Znają się od dzieciństwa.

W tym odcinku

Dawid podjeżdża pod dom klienta naprawionym autem. Zauważa, że na ulicy błąka się zagubiony chłopiec. Okazuje się, że mama Kacpra miała na chwilę pójść do sklepu, ale znikła bez śladu. Dawid odprowadza dziecko do domu, gdzie chwilę później zastaje go ojciec chłopca. Zarzuca mechanikowi złe intencje. Oskarżony o pedofilię i próbę kradzieży Dawid trafia w ręce policji. Przyjaciele z warsztatu i salonu usiłują pomóc mężczyźnie. Tymczasem ojciec Kacpra przygotowuje się do ucieczki. Mirella i Max coraz lepiej się dogadują. Wkrótce jednak mężczyzna zostaje napadnięty przez bandytów.