x

Rodzinny interes 4: Złota rybka (177)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Jakub Zańczak
W skrócie:Andrzej i Sławomira trafiają do warsztatu, ponieważ ktoś uszkodził ich auto. Na recepcji dostrzegają zagubiony portfel o cennej zawartości. Podejmują się odnalezienia właściciela fortuny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Andrzej i Sławomira to starsi państwo, którzy trafiają do warsztatu, ponieważ ktoś uszkodził ich auto. Porysował lakier i wybił szybę. Na recepcji dostrzegają zagubiony portfel o bardzo cennej zawartości. Andrzej i Sławomira podejmują się odnalezienia właściciela fortuny. Z powodu oskarżeń skierowanych przeciw Wojtkowi małżeństwo Majewskich znowu wisi na włosku. Sytuacja ta może zaważyć na procedurze adopcyjnej. Z Violą kontaktuje się kobieta, która być może ma ważne informacje w sprawie Wojtka.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także