x

Rodzinny interes 4: Desperat (180)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Tymon Wyciszkiewicz
W skrócie:Tajemniczy klient wprowadza niepokój i zamieszanie w warsztacie. Dawid spostrzega, że w bagażniku auta mężczyzny spod koca wystaje dziecięca rączka. Zdemaskowany przestępca grozi mechanikom bronią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Pewien tajemniczy klient wprowadza niepokój i zamieszanie w warsztacie. Dawid spostrzega, że w bagażniku auta mężczyzny spod koca wystaje dziecięca rączka. Zdekonspirowany przestępca grozi mechanikom bronią. Każe swoim zakładnikom, Dawidowi, Bronkowi i Wojtkowi, naprawić inne auto, by móc nim uciec. Jadwiga i Robert muszą uregulować należności. Kobieta orientuje się, że tak naprawdę na do czynienia z Jackiem. Obawia się o życie swojej siostry. Viola przygotowuje się do ślubu. Wszystko zdaje się dopięte na ostatni guzik, jednak ceremonię rujnuje pojawienie się niespodziewanego gościa.

Zobacz także