Rodzinny interes 3: Młody rekrut (126)

Rodzinny interes 3: Młody rekrut (126)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:Klientem warsztatu jest kierowca wojskowej ciężarówki, który domaga się natychmiastowej naprawy. Wiezie rekrutów na szkolenie. Dawid spostrzega, że dręczą oni jednego ze swoich kolegów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Klientem warsztatu jest kierowca wojskowej ciężarówki, który domaga się natychmiastowej naprawy. Właśnie wiezie rekrutów do innej jednostki na szkolenie i ma niewiele czasu. Wojtek udziela mechanikom zgody na potraktowanie tej sprawy priorytetowo. Dawid spostrzega, że rekruci dręczą jednego ze swoich kolegów, dwudziestojednoletniego Alana. Postanawia mu pomóc i w ten sposób dowiaduje się, że młody mężczyzna skrywa przed światem pewien sekret. Sebastian przymierza się do tego, by rozkręcić osobliwy biznes. Jola i Wojtek tymczasem są pochłonięci procedurą rozwodową. Natura ich relacji nieoczekiwanie się zmienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)