Rodzinny interes 3 (130)

Rodzinny interes 3 (130)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Ewelina i Michał organizują przyjęcie weselne w sali Heleny. Okazuje się, że przyszły pan młody zmaga się z poważną chorobą i nazajutrz po ślubie zostanie poddany trudnej operacji wysokiego ryzyka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Ewelina i Michał to para młodych tancerzy, którzy organizują przyjęcie weselne na sali Heleny. Okazuje się, że przyszły pan młody zmaga się z poważną chorobą i nazajutrz po ślubie zostanie poddany trudnej operacji wysokiego ryzyka. Szanse na przeżycie nie są zbyt duże, jednak Ewelina jest dobrej myśli. Kolejny problem spada na głowę pary znienacka. Ponieważ sprawa ma związek z zepsutą limuzyną, pracownicy warsztatu starają się temu zaradzić. To dopiero początek niefortunnych zdarzeń. Relacja Dariusza i Eli przechodzi kryzys. Viola zmaga się z problemami w życiu prywatnym. Obawia się, że Borys wrócił na przestępczą ścieżkę. Dawid próbuje się dowiedzieć, o co oskarżona jest Ewa.

Występują (pokaż wszystkich)