Rodzinny interes 3 (129)

Rodzinny interes 3 (129)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Klientka opowiada fryzjerkom, że w ramach akcji pisania listów do więźniów od kilku miesięcy koresponduje z Januszem. Mężczyzna ma niebawem wyjść na przepustkę i kobieta chce się z nim spotkać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Stała klientka salonu, bibliotekarka Joanna, opowiada fryzjerkom, że w ramach akcji pisania listów do więźniów, od kilku miesięcy koresponduje z Januszem. Mężczyzna ma niebawem wyjść na przepustkę i Joanna zamierza się z nim spotkać. Trochę się jednak niepokoi, bo z treści listów wynika, że mężczyzna jest bardzo śmiały. Sprawą zaczyna interesować się Oskar. Dawid jest zatroskany opłakaną sytuacją Ewy. Nikt nie chce udzielić mu informacji na temat przebywającej w areszcie kobiety. W końcu jednak Dawid zyskuje okazję, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej sytuacji. Wojtek przeprowadza poważną rozmowę z synem, Sebastianem, na temat jego problemów związanych z nieprzemyślanymi inwestycjami.

Występują (pokaż wszystkich)