Rodzinny interes 3 (128)

Rodzinny interes 3 (128)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Dawid wyrusza w teren. Musi pomóc znajomemu właścicielowi wypożyczalni pojazdów terenowych, który wypożyczył auto Kubie i Maksowi. Chłopcy zapewniali, że są pełnoletni, ale okazało się to kłamstwem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Dawid wyrusza w teren. Musi pomóc znajomemu właścicielowi wypożyczalni pojazdów terenowych, który wypożyczył auto Kubie i Maksowi. Ci dwaj chłopcy zapewniali go, że są pełnoletni, ale okazało się to kłamstwem. Co gorsza, w samochodzie zepsuł się silnik, a naprawa będzie bardzo kosztowna. Kuba, aby zaimponować koledze, liderowi szkolnej bandy, postanawia sam zdobyć potrzebne tysiące. Jadwiga próbuje swoich sił w kuchni miłości. Przygotowanymi przez siebie daniami z ochotą częstuje najbliższych, a w tym swojego nowego zalotnika.

Występują (pokaż wszystkich)