Rodzinny interes 3 (127)

Rodzinny interes 3 (127)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Pewne małżeństwo zleca mechanikom odnowienie karety, w której ich córka ma pojechać do komunii. Do salonu zgłasza się coraz więcej klientek, które chcą przygotować się do uroczystości komunijnych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Pewne małżeństwo zleca mechanikom z warsztatu Majewski i Wrzosek odnowienie karety, w której ich córka, Laura, ma pojechać do pierwszej komunii. Także do salonu prowadzonego przez Elę i Jolę zgłasza się coraz więcej klientek, które chcą przygotować się do uroczystości komunijnych. Jedną z nich jest znajoma Majewskiej, Wiktoria. Kobieta organizuje przyjęcie dla bliskich z okazji przyjęcia sakramentu przez jej córkę, Agatę. Jola poleca koleżance sprawdzoną salę weselną. Matki dziewczynek przystępujących do pierwszej komunii zaczynają zaciekle ze sobą rywalizować. Dochodzi do absurdów. Bożena i Jacek udają się do domku w lesie, by spędzić tam romantyczne chwile. W pewnym momencie kobieta zostaje tam sama i orientuje się, że jest w niebezpieczeństwie.

Występują (pokaż wszystkich)