Rodzinny interes 3 (125)

Rodzinny interes 3 (125)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Patrycja Runo, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura
W skrócie:Do warsztatu trafia auto Patrycji Runo. Artystce towarzystwa dotrzymują szofer i asystentka. Okazuje się, że dręczyciel nadsyła jej pogróżki, aby nie odważyła się wystąpić na charytatywnym koncercie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

Do warsztatu Majewski i Wrzosek trafia auto Patrycji Runo, gwiazdy romskiej muzyki popularnej. Artystce towarzystwa dotrzymują szofer i asystentka Dagmara. Jak się okazuje, niesprawny samochód to najmniejszy problem Patrycji. Gwiazdę regularnie ktoś nęka. Nieznany dręczyciel nadsyła pogróżki, aby nie odważyła się wystąpić na charytatywnym koncercie, który odbyć ma się już niebawem. Fryzjerki z salonu Bella Ella postanawiają pomóc artystce - przygotowują ją do występu i próbują ustalić, kto jest nadawcą gróźb. Przypadkiem to Dawid wpada na pewien trop.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także