Rodzinny interes 3 (124)

Rodzinny interes 3 (124)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Do warsztatu przybywa iluzjonista, który chce zaimponować mechanikom kosztownym autem. Ela i Witter spędzają razem pełną uniesień noc. Następnego dnia Witter traktuje fryzjerkę jak zwykłą znajomą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzeci sezon serialu opowiadającego o perypetiach dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków - a także ich przyjaciół i znajomych. Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) to przyjaciółki, które prowadzą zakład fryzjerski. Z ich usług nierzadko korzystają osoby zmagające się z najróżniejszymi problemami. W prowadzeniu biznesu próbuje, nieudolnie, wspierać je Jadwiga (Teresa Gałczyńska). Rysiek (Ireneusz Dydliński) i Wojtek (Marek Krupski) to szefowie warsztatu samochodowego. Przyjaźnią się od dzieciństwa. Ważną rolę w życiu tego drugiego odgrywa odnaleziona po latach matka Bożena (Marta Klubowicz), siostra Jadwigi. W firmie Ryśka i Wojtka dużo do powiedzenia ma księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Naprawy samochodowe powierzane są z kolei duetowi niezastąpionych mechaników, Bronkowi (Roman Szczeblewski) i Dawidkowi (Patryk Janas). Do warsztatu często zagląda brat Ryśka, Dariusz Witter (Dariusz Kordek). Każdy odcinek przedstawia burzliwe losy grupki głównych bohaterów oraz nieszablonową historię klientów salonu i warsztatu, czasem chwytającą za serce, czasami przerażającą, a czasem po prostu zabawną.

W tym odcinku

W salonie Bella Ella bez jasnej przyczyny zjawia się Zuzanna. Dopiero nazajutrz wychodzi na jaw cel wizyty - kobieta rozpaczliwie szuka zatrudnienia. Fryzjerki nie mogą jej niestety zaproponować żadnej posady. Okazuje się, że Zuzanna niedawno porzuciła zakon i nie całkiem potrafi odnaleźć się w normalnym świecie. Na jaw wychodzi również, że kobieta skrywa smutny sekret. Do warsztatu Majewski i Wrzosek przybywa iluzjonista, który chce zaimponować mechanikom swoim kosztownym autem. Ela i Witter spędzają razem pełną uniesień noc. Następnego dnia Witter traktuje fryzjerkę jak zwykłą znajomą, co sprawia jej dużą przykrość. Czar pryska. Mirella postanawia zostać dziewicą konsekrowaną. Dawid źle znosi fakt, że Ewa przebywa w areszcie. Bardzo się o nią niepokoi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także