Rodzinny interes 2: Troska ojca (67)

Rodzinny interes 2: Troska ojca (67)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:Do warsztatu przyjeżdża Andrzej, któremu z podporządkowanej drogi wjechał pod auto quad. Winowajca uciekł z miejsca wypadku. Ciotka Jadwiga postanawia rozszerzyć wachlarz usług o ziołowe maseczki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

Dwie nastolatki, Milena i Kaja, przyjeżdżają do warsztatu na quadach. Pojazd Mileny jest uszkodzony. Mechanicy mają dużo pracy, więc nie mogą zająć się nim od ręki. Koleżanki idą więc na spacer. Do warsztatu przyjeżdża zdenerwowany Andrzej, któremu z podporządkowanej drogi wjechał pod auto quad i uszkodził zderzak. Winowajca uciekł z miejsca wypadku. Andrzej uważa, że to quad Mileny zderzył się z jego autem, ale jest pewny, że kierowcą nie była dziewczyna. Ciotka Jadwiga postanawia rozszerzyć wachlarz usług salonu Bella Ella o ziołowe maseczki. Nie pyta o zgodę ani Joli, ani Eli. Klientki wydają są zadowolone z usługi, ale sytuacja szybko się zmienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)