Rodzinny interes 2: Serce matki (74)

Rodzinny interes 2: Serce matki (74)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Mechanicy przyjmują do naprawy auto Kacpra, który podróżuje z synkiem. Zjawia się matka i oświadcza, że został on uprowadzony. Wojtkowi udaje się ustalić, że dziecko poszukiwane jest przez policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 3 grudnia
za 5 dni
17:00 TV Puls (z napisami)
piątek, 4 grudnia
za 6 dni
16:00 TV Puls (z napisami)
sobota, 5 grudnia
za 7 dni
3:00 TV Puls 2 (z napisami)
niedziela, 6 grudnia
za 8 dni
8:30 TV Puls (z napisami)
poniedziałek, 7 grudnia
za 9 dni
3:15 TV Puls 2 (z napisami)
poniedziałek, 7 grudnia
za 9 dni
7:00 TV Puls (z napisami)

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

Mechanicy przyjmują do naprawy auto Kacpra, który podróżuje ze swoim synkiem Igorem. Nagle w warsztacie zjawia się matka i oświadcza, że dziecko zostało uprowadzone. Wojtkowi udaje się ustalić, że dziecko faktycznie poszukiwane jest przez policję. Do salonu dzwoni Matylda, która rezerwuje wizytę domową. Jola orientuje się, że kobieta już niegdyś czesała się u nich do ślubu. Teraz przygotowuje się do kolejnego, ponieważ poprzedni mąż zginął w wypadku. Tragedia pozbawiła kobietę także władzy w nogach. Wiarę w siebie przywrócił jej dopiero Robert, jednak przyjaciółka Matyldy ma wątpliwości, czy kierują nim naprawdę uczciwe intencje. Wojtek dochodzi do porozumienia z ciotką Jadwigą. Sebastian i Zosia jadą na koncert muzyki poważnej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także