Rodzinny interes 2: Rodzina zastępcza (68)

Rodzinny interes 2: Rodzina zastępcza (68)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:Beata wraz z mężem prowadzi rodzinny dom dziecka. Podczas wizyty w salonie dowiaduje się, że jej podopieczna, 14-letnia Kinga, trafiła do szpitala. Zażyła ona nielegalne tabletki wczesnoporonne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

Beata wraz z mężem prowadzi rodzinny dom dziecka. Podczas wizyty w salonie Bella Ella dostaje telefon ze szkoły, że jej podopieczna, 14-letnia Kinga, trafiła do szpitala. Dziewczyna zażyła nielegalne tabletki wczesnoporonne. Beata i jej mąż są zdumieni. Co gorsza, z ich domu znikają pieniądze i drogi sprzęt elektroniczny. Podejrzenie pada na 17-letniego Igora, brata Kingi. Klient warsztatu twierdzi, że podczas gdy zostawił swoje auto mechanikom, ktoś pojechał nim na stację benzynową, zatankował do pełna i uciekł bez płacenia. Na zdjęciach z monitoringu stacji paliw widać Dawida. Chłopak zostaje zatrzymany przez policjantów. Łukasz zwierza się Sebastianowi z kłopotów w związku z Zosią. Sebastian udziela przyjacielowi rad, których będzie później gorzko żałować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także