Rodzinny interes 2: Oskarżony (72)

Rodzinny interes 2: Oskarżony (72)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Dorota odbiera z warsztatu samochód męża. Znajduje w schowku pozew, z którego wynika, że mężczyzna molestował podwładną. Do salonu Bella Ella przychodzi Michalina, która przygotowuje się na randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

Do warsztatu Dawida i Bronka przyjeżdża Dorota, która chce odebrać samochód przebywającego na delegacji męża Mariusza. Nieoczekiwanie znajduje ona w schowku pozew. Wynika z niego, że mężczyzna molestował swoją podwładną. Kobieta wpada w furię i próbuje zniszczyć auto męża. Po powrocie Mariusz nie przyznaje się do winy. Tymczasem do salonu "Bella Ella" przychodzi Michalina, która przygotowuje się na randkę z chłopakiem, którego niedawno poznała. Następnego dnia dziewczyna ponownie przychodzi do salonu - ma nadzieję znaleźć pracę, ponieważ chłopak, z którym się spotkała, porzucił ją w restauracji bez płacenia rachunku. Ela próbuje dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej. Viola odkrywa, że Borys i Lena są w parku i świetnie się bawią. Jest przerażona. W sprawę angażuje się Wojtek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także