Rodzinny interes 2: Drugie życie (73)

Rodzinny interes 2: Drugie życie (73)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Mariola zajmuje się dziećmi i starszym ojcem. Fryzjerki przekonują, by zatrudniła opiekunkę. Po kilku dniach w jej domu dochodzi do interwencji policji. Ela składa wizytę Dariuszowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

Mariola, klientka salonu "Bella Ella", poświęca się opiece nad swoimi dziećmi i starszym ojcem. Fryzjerki chcą ją przekonać, by zatrudniła opiekunkę, a ta korzysta z ich rady. Po kilku dniach w jej domu dochodzi do interwencji policji. Grzesiek przychodzi do warsztatu samochodowego z prośbą o wstawienie do auta mocnej kanapy, która udźwignie jego chorobliwie otyłą matkę. Okazuje się, że ich relacje są problematyczne, a matka oczekiwała innego typu opieki. Ela składa wizytę Dariuszowi, jednak kończy się ona kłótnią między fryzjerką i gośćmi mężczyzny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)