x
Rodzinka.pl: Współczesne dziewczyny są mega dziwne (210)

Rodzinka.pl: Współczesne dziewczyny są mega dziwne (210)

serial komediowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Zapłakana Paula wybiega z domu. Natalia dowiaduje się, o co w dzisiejszych czasach kłócą się nastolatki. Maria zarzuca przyjaciółce nadopiekuńczość. Boscy chcą wybrać się na romantyczną kolację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Odwołany ślub Tomka i Magdy mocno namieszał w życiu rodziny i wszyscy zastanawiają się, co z tego wyniknie. Tymczasem Paula i Agata rywalizują o względy Kuby, a najmłodszy z chłopców uczy się podejścia do kobiet.

W tym odcinku

Zapłakana Paula wybiega z domu, a Natalia dowiaduje się, o co w dzisiejszych czasach kłócą się nastolatki. Natomiast Maria zarzuca Boskiej nadopiekuńczość wobec synów. Natalia po raz kolejny przyłapuje Agatę i Ludwika w dwuznacznej sytuacji. Boscy postanawiają się wybrać na romantyczną kolację tylko we dwoje do drogiej restauracji. Z kolei Marek dokucza Marii, przez co wieczór kończy się żartami na temat jego butów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także