Rodzinka.pl: Powrót do szkoły (27)

Rodzinka.pl: Powrót do szkoły (27)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Boscy chcą zapisać chłopców na zajęcia pozalekcyjne. Gdy pojawia się problem z dopasowaniem ich do planu dnia, Ludwik bierze sprawy w swoje ręce. Robi tym duże wrażenie na swojej żonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego Boskich czekają dodatkowe wydatki. Natalia podejmuje kolejną próbę przekonania rodziny do swoich kulinarnych eksperymentów i zachęcić synów do jedzenia warzyw. Rodzice próbują też zapisać dzieci na zajęcia pozalekcyjne. Ponieważ pojawia się problem z dopasowaniem ich do planu dnia domowników, Boski musi okazać się twardym negocjatorem. Robi tym duże wrażenie na swojej żonie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także