Rodzinka.pl: Ideały a sprawa trawnika (21)

Rodzinka.pl: Ideały a sprawa trawnika (21)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Tomek poucza bliskich w sprawie dbania o środowisko naturalne. Gdy Natalia podaje na kolację hamburgery, chłopak odmawia. Tłumaczy matce, że krowy przyczyniają się do ocieplenia klimatu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Tomek poucza bliskich, jak dbać o środowisko naturalne. Gdy Natalia serwuje na kolację hamburgery, chłopak odmawia, tłumacząc zaskoczonej matce, że krowy przyczyniają się do ocieplenia klimatu i topnienia lodowców. Tego samego dnia Ludwik prosi syna o pomoc w skoszeniu trawnika. Jednak chłopak wymawia się od pracy, twierdząc, że używanie kosiarki jest nieekologiczne. To jednak nie jedyne problemy, które przysparza młody Boski. Natalia w poszukiwaniu wskazówek, jak postępować z dorastającym dzieckiem, czyta artykuł na temat rozwiązywania konfliktów między rodzicami a nastolatkami. Ludwik, zwolennik dyscypliny i twardej ręki, nie pozostawia na autorze tekstu suchej nitki. Jednak koło północy bez słowa sprzeciwu jedzie odebrać syna, który zasiedział się u dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także